Niezły Gość w Rock Radiu: Filip Pławiak

REKLAMA
Filip Pławiak - aktor filmowy oraz teatralny znany z filmów "Czerwony Pająk", "Wołyń" czy "Kamienie na szaniec" już teraz w Rock Radiu jako Niezły Gość!
REKLAMA

Aktor opowiadał o przygotowaniach do ról oraz procesie realizacji swoich najnowszych projektów: "Rojst Millenium" oraz "Biała odwaga". Mówił także, o swoim naturalnym środowisku, którym jest zdecydowanie plan filmowy.  

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Łukasz Kowalski

O filmie "Biała odwaga": "Dla mnie ważne jest to, żeby ten film zostawiał w głowie pytania i żeby prowadził do rozkminki. Ciężko przejść obojętnie obok wszystkiego, co tam się dzieje (...) Ci ludzie znajdują się w danych okolicznościach i ta historia, i wojna są w tle i też odciskają na nich piętno i zmuszają do podejmowania bardzo trudnych decyzji. Ale koniec końców opowiadamy tam o ludziach, którzy mają swoje emocje i uczucia. Są przepełnieni miłością, lękiem strachem (...)" 

Opowiadał także o trudnościach wcielania się w rolę oraz o wyzwaniach fizycznych, którym m.in. była nauka wspinaczki. Kolejnym wymagającym zadaniem była nauka gwary góralskiej:

Dla nas to było niezwykle ważne, żeby to wszystko było wiarygodne. Poświęciliśmy temu sporo czasu. 

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Maciej Kurowicki

REKLAMA

Nie obyło się również bez chwili prywaty. O trudnej relacji ze ściankami oraz bankietami, o wyczuciu i intuicji w selekcji ofert filmowych oraz zamiłowaniu do sportów, a głównie do piłki nożnej - więcej posłuchacie w podcaście. 

Na rozmowę zaprasza Mariusz Stelmaszczyk. 

Koniecznie posłuchajcie całego podcastu: 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory