Niezły Gość w Rock Radiu: Paweł Domagała

REKLAMA
Paweł Domagała - aktor, muzyk i stand-uper był Niezłym Gościem Tomasza Obertyna. Panowie porozmawiali m.in. o filmie "Za duży na bajki 2", który możecie już oglądać w kinach. Było też trochę o muzyce i o tym, jak się tworzy stand-up.
REKLAMA

Czym jest dla Pawła Domagały stand-up? 

REKLAMA
Ja to nazywam, że biegnę w strach, w to czego się najbardziej w życiu bałem. Ludzie mi odradzali, że po co ci to, to były moje najlepsze strzały, a tam, gdzie myślałem tak bezpiecznie - tam nic mi nie wychodziło. Wobec tego stand-up jest na pewno takim czymś dla mnie – strach. Też jest dla mnie bardzo ciekawe, jak ludzie to przyjmą. Jednak jako muzyk, czy nawet jako aktor mam pewien wizerunek, który będę burzył w stand-upie i też jestem ciekawy, kto przyjdzie, jakie ma oczekiwania i dostanie coś, czego się pewnie totalnie nie spodziewa. Wiem, że to jest może psychopatyczne, ale mnie to bardzo jara.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Filip Pławiak

Panowie porozmawiali o filmie "Za duży na bajki 2". Kto uwielbia ten film i jak mu się pracowało na planie z młodymi aktorami? Czy mieli jakieś górskie przygody na planie? 

Było też o muzyce i procesie twórczym jego utworów. O czym tak naprawdę są i dlaczego tak ważne są dla niego relacje? 

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Agnieszka Dąbrowska

REKLAMA

Paweł Domagała zdradził nam także, co jest jego kolejnym planem i w jakiej roli niedługo go zobaczymy. I nie, nie mowa tu o żadnej roli aktorskiej.  

A czy Kazik tworzył hip-hop zanim było to modne? Żeby się tego dowiedzieć, koniecznie posłuchajcie całego podcastu. 

Zaprasza Tomasz Obertyn: 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory