Niezły Gość w Rock Radiu: Sandra Drzymalska

REKLAMA
Sandra Drzymalska Niezłą Gościówą w rozmowie z Tomaszem Obertynem! Młoda aktorka opowiadała o swoim zawodzie, projektach filmowych oraz trochę o świecie show-biznesu.
REKLAMA

Niedawno odbyła się premiera nowej produkcji: "Biała odwaga". Sandra Drzymalska opowiedziała o pracy na planie filmowym.  

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Łukasz Drapała

Po pierwsze byłam w szoku, że taki temat istnieje, i że to wszystko miało miejsce. (...) Potem jak zaczęłam czytać scenariusz, który nie był jeszcze skończony - on mi się bardzo podobał. Sam ten temat i wiedza, na temat tego, jak Marcin (Koszałka) to poprowadzi i jakim jest artystą - to od razu zaczęło mi pokazywać świat tych ludzi i tej bohaterki – Bronki.

Opowiedziała Nam także o trudach psychicznych i fizycznych pracy aktorki m.in. procesie wcielania się w rolę, przygotowywania ciała i wprowadzania go w odpowiedni stan oraz o konieczności zaufania swojej intuicji. 

Było także o niedawnych festiwalach filmowych w Cannes oraz o Oscarach, na których pojawiła się aktorka.  

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Cezary Kosiński

REKLAMA

Aktorka opowiadała także o swoim stosunku do grania w teatrze oraz do show-biznesu. 

Dla mnie ten proces tworzenia filmu, proces nagrywania na planie, jest dużo bardziej komfortowy i mniej intensywny niż to co się dzieje przy promocji filmu. Jestem pozorną ekstrawertyczką, więc jest to dla mnie bardzo ciężkie.

Więcej o ulubionych zespołach oraz wokalistach, a także opowiadaniu dowcipów w podcaście! 

Zaprasza Tomasz Obertyn:   

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory