Niezły Gość w Rock Radiu: Szymon Piotr Warszawski

REKLAMA
Szymon Piotr Warszawski jako Niezły Gość Tomasza Obertyna! Aktor opowiedział o najnowszej produkcji "Czerwone maki", której premiera odbyła się 5 kwietnia.
REKLAMA

Aktor wypowiadał się o najnowszej produkcji "Czerwone maki", której premiera odbyła się 5 kwietnia: 

REKLAMA
Mało kto obrazuje wojnę, w taki sposób by pokazać jak wyglądało życie zwykłych ludzi, co oni robili, czy grali w karty. Brakuje takiego "żyćka" (...) W filmie "Czerwone Maki" jest sporo elementów, które dotyczą relacji międzyludzkich, różnych postaw.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Anna Szymańczyk

Wspominał także, że jest to dla niego bardzo osobisty projekt ze względu na rodzinną historię z okresu wojny. 

Nie zabrakło również opowieści o wychowaniu w teatrze, młodzieńczych latach spędzonych w Katowicach oraz wspomnień o pierwszych muzycznych miłościach takich jak Pink Floyd czy The Animals. 

Opowiadał także o kultowym wręcz już filmie "Bogowie" z 2014. 

REKLAMA
Bogowie to była wyjątkowa przygoda. I ze względu na postać Zbyszka Religi, i że mieliśmy okazję spotkać się z naszymi bohaterami (...) Wyjątkowe doświadczenie. Spędziłem przy tym projekcie dziesiątki godzin na kardiochirurgii. Bardzo wiele się nauczyłem. Byłem przy wielu operacjach.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Grzegorz Brudnik

Więcej o korzystaniu z komory deprywacji sensorycznej, niezwykłych przygotowaniach do ról oraz o zabawnych historiach z castingów w podcaście! 

Zaprasza Tomasz Obertyn.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory