Niezły Gość w Rock Radiu: Karolina Bruchnicka

REKLAMA
Karolina Bruchnicka - aktorka filmowa i teatralna - Niezłym Gościem w Rock Radiu. W rozmowie z Mariuszem Stelmaszczykiem opowiedziała o miłości, jaką darzy swój zawód. Zdradziła, jak przygotowuje się do roli oraz w jaki sposób odpoczywa. Nie zabrakło też tematu podróży, a także wspomnień związanych z pracą w modelingu.
REKLAMA

Karolina Bruchnicka ukończyła Łódzką Filmówkę, a widzowie mogli oglądać ją chociażby na deskach Teatru Nowego w Łodzi czy Teatru Studyjnego w Łodzi. Występuje również w produkcjach telewizyjnych i filmowych. Pojawiła się w takich produkcjach jak, m.in. "Osiecka", "Wszystkie nasze strachy", "Córka trenera" czy "Minuta ciszy".

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Artur Górski

Karolina Bruchnicka przyznała na antenie Rock Radia, że od dziecka marzyła o zostaniu aktorką. To się ziściło i dziś jest niezwykle szczęśliwa, że może pracować w zawodzie, który kocha. Wkłada w to całe serce. Widać to szczególnie podczas przygotowań do roli. Jak chociażby w przypadku filmu "Córka trenera" opowiadającym o tenisie.

Prostu czuję, że to jest dla mnie pasja. Może jakby to była tylko i wyłącznie praca, taka, którą wykonuję, żeby zarabiać pieniądze, żyć i tak dalej, może podchodziłabym do tego inaczej. Chociaż też wydaje mi się, że nie. Wychodzę z założenia, że jak już coś robię, to fajnie też mieć z tego jakiś fun. A nie na siłę się jakoś tak katować czy zajeżdżać. Wtedy po prostu zajęłabym się czymś innym.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Wojtek Jabłoński

Już niedługo Karolinę Bruchnicką będziemy mogli zobaczyć w filmie "Supersiostry". To polskie podejście do kina superbohaterskiego. Gościni Rock Radia jest bardzo zadowolona, że polscy twórcy coraz częściej i bez kompleksów sięgają po gatunki, które święcą na świecie wielkie triumfy.

REKLAMA
Ja uważam, że bardzo dobrze, że polscy twórcy otwierają się jednak na nowe gatunki i podchodzą do tematu bez kompleksów. [...] Nie chodzi mi o to, że uważamy, że musimy zrobić całkiem inaczej albo lepiej, tylko że osadzamy to naprawdę w Polsce, w polskich realiach, w latach 90. Wydaje mi się, że takiego typu filmu, mimo że ma efekty specjalne, jest z gatunku science fiction i tak dalej, nie da się jednak porównać na zdrowe zmysły.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Antoni Syrek-Dąbrowski

Karolina Bruchnicka opowiedziała również o podróżach czy pracy jako modelka. Zdradziła też swoje sposoby na dobry odpoczynek, a także pokusiła się o kilka refleksji na temat kina oraz aktorstwa.

Posłuchajcie całej rozmowy Mariusza Stelmaszczyka z Karoliną Bruchnicką:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory