Niezły Gość w Rock Radiu: Magdalena Żak

REKLAMA
Kolejny odcinek podcastu Niezły Gość w Rock Radiu. Tym razem na antenie stacji gościła Magdalena Żak. Jest młodą aktorką, która wcześnie zaczęła swoją karierę. Ma dopiero 25 lat. - Miałam takie marzenie, które spełniam - powiedziała nam.
REKLAMA

Magdalena Żak gościła na antenie Rock Radia. Aktorka, która przyszła na świat w Częstochowie od dziecka chciała być aktorką. Ukończyła szkołę aktorską w Krakowie, a na ekranie zadebiutowała w 2015 roku, w serialu "Mąż czy nie mąż" w reżyserii Pawła Maślony.

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Mateusz Janicki

Kiedy świadomie zainteresowała się sztuką teatralną? Jak przyznała w Rock Radiu, inspiracją była jej mama, także aktorka.

Ja nie do końca pamiętam, jaki to był moment, dlatego że tak naprawdę ten świat otaczał mnie od zawsze. Moje przedszkole, do którego chodziłam, też było obok teatru mamy, więc kiedy musiałam być odebrana na czas, no to wiadomo, że siedziałam z mamą w teatrze albo z koleżankami mojej mamy - powiedziała nam aktorka.

Magdalena Żak grała w słynnych produkcjach

Aktorka wystąpiła m.in. w "M jak miłość", "Powidokach", "Cicha noc", "Znaki" czy "Czerwone maki". Ostatnia z produkcji pochodzi z 2024 roku. Rozmówczyni Rock Radia zagrała tam sanitariuszkę Polę.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Ewa Telega

REKLAMA

Jakie ma wspomnienia z filmem i czy śpiewała kiedykolwiek słynną pieśń "Czerwone maki na Monte Cassino"? - Jestem pewna, że jest po prostu bardzo ważnym filmem, i że jest wypuszczony w dobrym czasie - mówi nam Magdalena Żak.

Jak byłam jeszcze w przedszkolu, dziadek mojej najlepszej przyjaciółki wtedy, prosił nas, żebyśmy na YouTubie puszczały właśnie te pieśń. Ja nie rozumiałam za bardzo, o co chodzi w tej pieśni. Wiedziałam, że jest patriotyczna i jakaś taka ważna, przejmująca. Natomiast jest to dla mnie o tyle wzruszające, bo gdy usłyszałam ją na nowo po latach, widząc na planie mniej więcej jak to wyglądało... Nie ukrywam, że było to dla mnie bardzo przejmujące i wzruszyłam się. Był to dla mnie taki ważny moment.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Karolina Bruchnicka

Całej rozmowy z Magdaleną Żak możecie posłuchać w podcaście Niezły Gość:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory