Niezły Gość w Rock Radiu: Olga Szomańska

REKLAMA
Olga Szomańska była Niezłym Gościem w Rock Radiu. W rozmowie z Mariuszem Stelmaszczykiem opowiadała o zbliżającym się koncercie "Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie" oraz o przygotowaniach do tego niezwykłego wydarzenia. Zdradziła też, dlaczego cały wolny czas spędza w... stodole.
REKLAMA

Olga Szomańska to polska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i aktorka. W 1999 roku wygrała "Szansę na sukces". Występowała w teatrach muzycznych we Wrocławiu i Warszawie, m.in. w musicalach "Miss Saigon" i "Grease". W latach 2003–2015 grała w teatrze Rampa w Warszawie. W 2004 roku zaśpiewała czołówkę serialu "Pierwsza miłość". Współpracowała z Piotrem Rubikiem, zdobywając popularność dzięki piosence „Niech mówią, że to nie jest miłość".

REKLAMA

Grała też w musicalach "Legalna Blondynka" i "Zakonnica w przebraniu". Udzielała głosu w animacjach "Kraina lodu" i "Lwia Straż". Od 2014 do 2021 grała w serialu "M jak miłość". W 2015 roku wystąpiła z Andreą Bocellim. Od 2018 roku grała w musicalu "Czarownice z Eastwick", a w 2023 dołączyła do obsady musicalu "SIX" jako Katarzyna Aragońska.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Tomasz Sablik

"Co Cię nie ogłuszy, to Cię wzmocni"

28 maja 2024 roku w Krakowie, pod jednym dachem gościnnej i monumentalnej przestrzeni koncertowej, spotkają się wybitne osobowości polskiego rynku muzycznego. Podczas koncertu „Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie" wystąpią Katarzyna Nosowska, Kuba Badach, Maciej Miecznikowski, Janusz Radek, Artur Andrus i oczywiście Olga Szomańska

To jest w ogóle spełnienie marzeń, ponieważ taki koncert się chyba jeszcze nie wydarzył. Będzie się odbywał w Tauron Arenie, więc ogromna przestrzeń, 40-osobowa Icon Orkiestra pod dyrekcją Huberta Kowalskiego, Kabaret Hrabi i ich najlepsze, największe przeboje — chociażby ten słynny, który wszyscy doskonale znamy w wykonaniu Asi Kołaczkowskiej "Andrzeju" i który też na tym koncercie zagości. Mogę państwu zdradzić, że zaśpiewa go tercet, składający się właśnie z Aśki, ze mnie i z Kasi Nosowskiej, więc, przyznam szczerze, chyba jeszcze nikt w taki sposób nie połączył tak różnych artystów — mówiła Olga Szomańska.

Wspominała też, że jest bardzo podekscytowana zbliżającym się wydarzeniem i nie może się go doczekać. Nie tylko z powodu wspaniałego zespołu, z którym wystąpi, ale również dlatego, że jest silnie emocjonalnie zżyta z Kabaretem Hrabi i Asią Kołaczkowską, która za każdym razem sprawia, że robi jej się cieplej na sercu i duszy.

REKLAMA
Ona jest takim niezwykłym promykiem mojego życia, a już świadomość tego, że mamy zaśpiewać "Andrzeju" we trzy, z Kasią Nosowską, wywołuje u mnie ciary. Artur Andrus będzie to prowadził, więc wiadomo, jakie to będzie niezwykle inteligentne i wspaniałe. Drodzy państwo, jeśli macie ochotę, to kupujcie bilety na ten koncert, bo nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek ktoś takich artystów połączy ze sobą — namawiała.

Rock Radio ma patronat nad wydarzeniem. Więcej informacji o koncercie można znaleźć >>>TUTAJ.

Olga Szomańska mówiła też na antenie Rock Radia, za co najbardziej kocha swój zawód, co podczas koncertów daje jej największą radość i dlaczego cały swój wolny czas spędza w stodole.

Posłuchajcie całej rozmowy z Olgą Szomańską w podcaście "Niezły Gość" w Rock Radiu: 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory