Szturmem podbili serca słuchaczy. Tak powstał Lordofon!

REKLAMA
Zespół Lordofon gościł w Rock Radiu. Kapela była "Niezłymi Gośćmi" Mariusza Stelmaszczyka. Warszawski duet składa się z Macieja Poredy i Michała Jurka. Panowie opowiedzieli o szybko rosnącej karierze, a także tym, co nie wyszło w ich życiu... Czy oby na pewno?
REKLAMA

Oboje są z Łomży, oboje grali w tenisa: - To był bardzo modny sport w naszym mieście wówczas - słyszymy w podcaście "Niezły Gość". Okazuje się, że Maciej i Michał mieli wielu znajomych, którzy grali w tenisa. Sami także pojechali na obóz związany z tą aktywnością. Rzecz działa się w Rajgrodzie w roku 2009.

REKLAMA

Zobacz także: Zofia Jastrzębska zagrała ofiarę morderstwa. "Czasem myślę, że się nie obudzę"

Tak poznali się członkowie Lordofonu. "Zmarł Michael Jackson"

- Wiem na pewno, że podczas tego obozu zmarł Michael Jackson - powiedział jeden z artystów ze śmiechem. Nie miał na myśli wyśmiewania legendy popu, jednak data była na tyle przełomowa, że utkwiła mu w pamięci.

- Coś się kończy, coś zaczyna - słyszymy dalej wypowiedź z przymrużeniem oka. Choć nie grają jego muzyki, lubią różne style i gatunki - od rocka aż po rap.

Fajne jest to, że przyzwyczailiśmy swojego słuchacza do tego, że możemy zrobić w zasadzie wszystko i on w stanie to jest zaakceptować. Oczywiście są jakieś kawałki, które będą mu się podobały mniej lub bardziej, ale zazwyczaj to zawsze będzie w kręgu jego zainteresowania, bo do tego przyzwyczailiśmy słuchacza. [...] Natomiast w ogóle format robienia tych rzeczy cały czas pozostaje otwarty na nowych słuchaczy, więc myślę, że to nie jest problem.

Rockowizna to dla nich nowość

Zespół Lordofon zagra też podczas Rockowizny! Festiwal zaplanowany jest w aż trzech miastach: Gdańsku (9-10.08), Poznaniu (22-24.08) i Krakowie (30-31.08). Tak mocno rockowy festiwal będzie nowością dla naszych gości. Nie kryją jednak ekscytacji!

REKLAMA
Jesteśmy bardzo podekscytowani graniem na Rockowiźnie, rzeczywiście to jest nowa dla nas przestrzeń. No kurczę! Tam gra Kazik, Coma, Nocny Kochanek. Z Nocnym Kochankiem już się kilkakrotnie na scenach mijaliśmy, ale to zawsze było w ramach jakiegoś takiego miksu, a tutaj rzeczywiście ten odbiorca jest mocno sprofilowany.

Posłuchaj całej rozmowy z zespołem Lordofon w podcaście "Niezły gość":

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory