Zobacz Kasię Nosowską w nowym Pitbullu!

REKLAMA
W filmie, obok wielu gwiazd polskiego kina, pojawi się również Katarzyna Nosowska. Zobaczcie jak wygląda wokalistka Hey w nowej produkcji.
REKLAMA

W Warszawie trwają zdjęcia do sensacyjnej produkcji "Pitbull. Ostatni pies", w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów". Jedną z głównych ról zagra Dorota Rabczewska, lepiej znana jako Doda. Wizerunek wokalistki na planie zapewne dla wielu będzie zaskoczeniem. 

REKLAMA

Widzowie ponownie mogą liczyć na starą ekipę Pitbulla - Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla, oraz Rafała Mohra czyli Nielata. Ponadto udział potwierdzili Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski, Jadwiga Jankowska-Cieślak oraz właśnie Doda. Gościnnie, na ekranie pojawią się - wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokser Artur Szpilka.

"Staję na planie "Pitbulla 3" jak przed największym wyzwaniem w życiu. Przyjdzie mi się bowiem zmierzyć nie tylko z gigantycznym sukcesem finansowym poprzednich dwóch części, ale także z legendą i doskonałością serialu sprzed 12 lat. Zostawiony sam sobie pewnie bym się nie podjął, ale szczęśliwie wspierają mnie producent wspomnianych blockbusterów - Emil Stępień i gwiazdorzy kultowego serialu: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr i Jadwiga Jankowska-Cieślak" - powiedział Władysław Pasikowski na temat swojego nowego filmu.

Przypomnijmy, że z realizacji nowej odsłony zrezygnował Patryk Vega. Rzekomo powodem decyzji był angaż Dody.

"Czuję się w obowiązku dać kilka słów wyjaśnienia fanom, którzy zżyli się z marką i byli z nami przez cały czas. Nie robię kolejnego "Pitbulla", ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego. Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami".

REKLAMA

Premiera nowego Pitbulla, odbędzie się w 2018 roku.

Katarszyna NosowskaKatarszyna Nosowska https://www.facebook.com/pitbullostatnipies/ https://www.facebook.com/pitbullostatnipies/

Marcin DorocińskiMarcin Dorociński https://www.facebook.com/pitbullostatnipies/ https://www.facebook.com/pitbullostatnipies/

Cezary PazuraCezary Pazura https://www.facebook.com/pitbullostatnipies/ https://www.facebook.com/pitbullostatnipies/

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory